FOHOW Čaj „Liuwei" Phoenix“

Kód: F004
Neohodnoceno
450 Kč
Skladem (> 5 ks)

FOOHOW Čaj "Liuwei" Phoenix"

Doplněk stravy. Čaj Liuwei obsahuje více než 3letý vybraný klasický čaj Puer a kordyceps čínský. Výrobek neobsahuje žádné hormony a chemické látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOOHOW Čaj "Liuwei" Phoenix"

Doplněk stravy.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Čaj Liuwei se vyrábí pomocí moderních vysoce vědeckých technologií pro zpracování surovin. Recept 6 hlavních složek (chutí) byl vytvořen na základě principů tradiční čínské medicíny.

Složení: 95,0% Puer čaj (Tea Puer, Camellia Sinensis), 5,0% čínský Cordyceps (Cordyceps Sinensis).

Čaj Puer má obvykle několik příchutí, včetně sladké, hořké, koláčové, kyselé, „chuť vody“, „chuť bez chuti“. Tyto odrůdy aromatu mohou existovat samostatně v jakémkoli samostatně vařeném čaji nebo mohou existovat současně v jednom čajovém lístku.

Způsob aplikace, vaření čaje: Jeden čajový sáček lze používat 3 až 4krát denně v pravidelných intervalech. Pokaždé dejte stejný sáček na 3 minuty (při prvním vaření čaje stačí umístit sáček v horké vodě na několik sekund, dokud se neobjeví barva) do šálku s horkou vody, poté sáček vyjměte a můžete pít. K přípravě tohoto čaje se se nepoužívá vařící voda. Potom několik minut počkejte, dokud čaj nevychladne. V odpoledních hodinách už je koncentrace kordycepsu v čaji snížena. Nenarušuje spánek.

Čaj byste neměli pít po 18té hodině.

Výsledný produkt má bohatou, sladkou a aromatickou chuť. Je vynikajícím produktem, který splňuje požadavky moderního života.

 Způsob skladování: skladovat na suchém tmavém a chladném místě.

Skladovatelnost: 18 měsíců.

Dávkování: Vložte 1 sáček do šálku (konvice) s horkou vodou (teplota vody cca 85 °C) na jednu minutu. Pak můžete dolévat horkou vodu několikrát během dne.

Standardní balení: 25 sáčků v balení, v jednom sáčku jsou 2 g čaje.

Složení v 1 sáčků: Puer čaj (Tea Puer, Camellia Sinensis) - 1,9 gramů , čínský Cordyceps (Cordyceps Sinensis) - 0,1 gramů.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nenahrazuje obvyklé pestré stravování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10 až 25 °C a chránit před mrazem.

Tento produkt nenahrazuje léky.

povoleno min. zdrav. ČR č.j. OVZ-35.1-15.01.2013-3292

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na detoxikaci organismu
Hmotnost: 0.082 kg