FOHOW "Suečinfu"

Kód: BA02
Neohodnoceno
1 960 Kč
Na dotaz (3 ks)

FOHOW "Suečinfu"

Doplněk stravy. Kapsle. Obsahuje extrakt z hroznových semen a sóju.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW "Suečinfu"

Doplněk stravy. Kapsle. 

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Složení: 45.0 % nattokinasy ze sóji (Nattokinase from Soya,), 29.0 % extraktu z hroznových semen (Extract from Grape Seeds), 24,0  % extraktu z gynostemmy pětilisté (Extract from Gynostemma Pentaphyllum), 2.0 % želatina (Gelatin Capsules).

Dávkování: 1 až 2 kapsle 1 až 2 krát denně během jídla, zapíjet teplou vodou. Je možné dlouhodobé užívání preparátů s přestávkou po době každého měsíce na 1 až 2 týdny.

Standardní balení: 120 kapslí po 0,25 gramů v kapsli. Kalorická hodnota: 100 g až 22 kcal.

Složení v 1 kapsli: nattokinasy ze sóji (Nattokinase from Soya,) - 0,1125 gramů, extraktu z hroznových semen (Extract from Grape Seeds) - 0,0725 gramů, extraktu z gynostemmy pětilisté (Extract from Gynostemma Pentaphyllum) - 0,06 gramů,  želatina (Gelatin Capsules) - 0,005 gramů.

Upozornění:

Nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy. Neužívejte současně s léky na ředění krve, jako je aspirin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazují obvyklé pestré stravování. Uchovávejte při pokojové teplotě v suchém, chladném místě. Chraňte před sluncem. Uchovávejte v originálním obalu! Ukládejte mimo dosah dětí!

Tento produkt nenahrazuje léky.

Povoleno min. zdrav. ČR č.j. OVZ-35.1-15.01.2013-2078

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na detoxikaci organismu
Hmotnost: 0.115 kg