FOHOW Ovocná pasta "Růže Phoenix"

Kód: F006
Neohodnoceno
490 Kč
Momentálně nedostupné

FOHOW Ovocná pasta "Růže Phoenix"

Doplněk stravy. Pasta v tubě. Pasta "Růže Phoenix" obsahuje výtažek z růžových květů

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Ovocná pasta "Růže Phoenix"

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Doplněk stravy. Pasta v tubě. 

Složení88,0 % Fructooligosaccharidy, Xylooligosaccharidy, 10,0 % Stachyosa, 2,0 % vodní extrakt lístků Růže (Rosa canina extractive).

Dávkování:

Užívat 1 lžičku pasty 2 až 3 krát denně, pasta se dá také dávat do čaje nebo na chléb. Je možné dlouhodobé užívání preparátů s přestávkou po době každého měsíce na 1 až 2 týdny.

Standardní balení: 120 g pasty v tubě.

Složení v 1 tuběFructooligosaccharidy, Xylooligosaccharidy - 105,6 gramů, Stachyosa - 12 gramů, vodní extrakt lístků Růže (Rosa canina extractive) - 2,4 gramů.

Upozornění:

Nedoporučuje se lidem s diabetem. Nenahrazuje pestré stravování. Uchovávejte při pokojové teplotě v suchém, chladném místě. Chraňte před sluncem. Uchovávejte v originálním obalu! Ukládejte mimo dosah dětí!

Tento produkt nenahrazuje léky.

Povoleno min. zdrav. ČR č.j. OVZ-35.1-15.01.2013-3292/4

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na detoxikaci organismu
Hmotnost: 0.146 kg