FOHOW Funkční hedvábné povlečení

Kód: FH24
4 hodnocení
ZdarmaZdarma
Funkční hedvábné povlečení Fohow
22 800 Kč
Skladem (2 ks)

FOHOW Funkční hedvábné povlečení

Složení tohoto produktu zahrnuje přírodní hedvábí v kombinaci s vláknem, které účinkuje vytvářením infračerveného záření s dlouhými vlnami. Přírodní hedvábí a tencel jsou hlavními surovinami produktu. Všechny materiály prošly přísnými zkouškami a kontrolami, splňují normy textilního průmyslu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Funkční hedvábné povlečení

Složení tohoto produktu zahrnuje přírodní hedvábí v kombinaci s vláknem, které účinkuje vytvářením infračerveného záření s dlouhými vlnami. Přírodní hedvábí a tencel jsou hlavními surovinami produktu. Všechny materiály prošly přísnými zkouškami a kontrolami, splňují normy textilního průmyslu a mají ozdravnou funkci.

Vlastnosti produktu:

1. Tensel je nové vlákno z přírodních surovin, které se vyrábí podle speciální, složitou nanotechnologií z vysoce kvalitní celulózy získané z mladých výhonků eukalyptu a používá se k výrobě ložního prádla. Materiál tensel je hypoalergenní, šetrný k životnímu prostředí, bakteriostatický, absolutně bezpečný pro lidské tělo, má vysokou pevnost a pružnost a neztrácí své vlastnosti ani po velkém počtu praní.

2. Hedvábí je vyrobeno z „hedvábné tekutiny“, sekretu bource morušového, který následně ztvrdne a promění se v souvislou dlouhou nit. Přírodní hedvábí je lehké, měkké, tenké přírodní vlákno, které je ve světě známé jako „druhá lidská kůže“ a v profesionální sféře jako „vlákno císařů“.

Přírodní hedvábí je nejlepší přírodní proteinové vlákno, struktura hedvábných vláken je z 87 % blízká struktuře lidské kůže; Obsahuje aminokyseliny nezbytné pro lidské tělo, jedinečně vstřebává vlhkost a reguluje teplotu v závislosti na ročním období a okolní teplotě. Hedvábí je jedinečný materiál, ze kterého se vyrábějí exkluzivní předměty nejvyšší kvality. Hedvábí je považováno za kvalitní a cenný přírodní zdroj.

Hedvábí, které je součástí přikrývky, je měkké a příjemné, má vysoký stupeň prodyšnosti, dokonale udržuje teplo, nezpůsobuje podráždění, má antistatické vlastnosti a je velmi pohodlné.

3. Při kontaktu funkční vrstvy s lidským tělem dochází k piezoelektrické a piezotermální reakci, tzn. vznikne infračervené záření s dlouhou vlnou o vlnové délce 4 až 14 mikronů a záporně nabité ionty. Emisivita infračervených paprsků přesahuje 86 %, v důsledku čehož dochází ke zrychlení mikrocirkulace v celém těle lidského těla a metabolické procesy se zrychlují. Vytvořené anionty čistí vzduch a alkalizují tělo.

Výrobek se doporučuje: pro lidi s malými zdravotními problémy (ve stádiu před propuknutím nemoci) a pro zdravé lidi.

Velikost produktu: 150 cm x 215 cm

Metoda praní: Doporučuje se ruční praní a praní v pračce.

NENÍ DOPORUČENO používat alkalické mýdlo či granulovaný prací prostředek.

Praní ve standardním režimu při maximální teplotě 30 ° C

Nebělte! Při sušení neotáčejte naruby! Nepoužívejte páru a nežehlete! Sušte zavěšením na čerstvém vzduchu!

Způsob sušení: zavěste na větrané místo bez přímého slunečního záření.

Způsob skladování: vložte do prodyšného obalu, ve kterém je umístěn prostředek na odpuzování hmyzu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Funkční textil
Hmotnost: 1.3 kg