FOHOW Funkční povlečení (6 v 1)

Kód: FH34
2 hodnocení
42 900 Kč –1 %
Funkční povlečení Fohow (6 v 1)
42 900 Kč –1 % 42 500 Kč
Na dotaz (3 ks)

FOHOW Funkční povlečení (6 v 1)

Ložní prádlo Fohow je nejlepší kombinací zdraví, pohodlí a módního designu. Kombinace znalostí tradiční čínské medicíny „HuangDi NeiGong“, tří základních principů Yang-Sheng Fohow a nejnovější technologie vytvořila vynikající inteligentní systémový produkt pro zdravý spánek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Funkční povlečení (6 v 1)

Fyzický účinek sady funkčního lůžkoviny je tří typů: infračervené záření, působení aniontů a magnetů. Tento komplexní efekt účinně zlepšuje fungování mikrocirkulačního systému v celém těle a také zlepšuje krevní oběh. Zabraňuje vývoji a vývoji nemocí způsobených mikrocirkulačními poruchami a také zlepšuje kvalitu spánku a rychle zmírňuje únavu. Inteligentní systém spánku Yang-Sheng Fohow dělá váš spánek pohodlnějším a zdravějším.

Hlavní účinky:

·Infračervené záření zlepšuje mikrocirkulaci

-Anionty čistí vzduch a zlepšují kvalitu spánku

·Magnety snižují únavu a zlepšují průchodnost poledníků
Vlastnosti produktu:

přikrývka, strana A: výšivka ve formě květin (s antistatickým ošetřením). Použití pokročilých technologií reaktivního barvení a výroby přesných tkanin umožňuje plně zprostředkovat plnost a hloubku barev vzoru a dosáhnout výjimečné hladkosti a luxusního vzhledu tkaniny. K zajištění potřebné hustoty útku se používá kroucená příze vyrobená z čisté bavlny, díky které je nejlépe zvýrazněna objemnost vzoru, navíc nezbytná kombinace nití osnovy s vysokou hustotou a tloušťka útku účinně zvyšuje vlastnosti produktu.

přikrývka, strana B: použití saténové bavlny z vysoce kvalitní příze s vysokou hustotou poskytuje maximální pohodlí (materiál je zpracován pomocí energetických minerálů)

použití oboustranné objemové vzorované tkaniny vám umožní nejlépe zdůraznit vzor a vytvořit potřebný trojrozměrný efekt, navíc vám umožní dosáhnout potřebné měkkosti a pohodlí materiálu (materiál je zpracován pomocí energetických minerálů)

použití vysokoteplotní implantační technologie umožňuje energetickým minerálům co nejúčinněji pronikat do vláken materiálu, což zase zvyšuje plochu a frekvenci expozice infračervenému záření a uvolňování aniontů, což zajišťuje stálý a dlouhodobý účinek.

Poznámka:

Povlak na polštář a peřinu má magnetické vlastnosti, proto na ně nedávejte hodinky, mobilní telefony, kreditní karty a další snadno magnetizovatelné předměty, mohlo by to nepříznivě ovlivnit funkční vlastnosti produktu. Buďte opatrní u lidí s kardiostimulátory, kovovými implantáty a jinými kovovými předměty v těle. Péči o produkt věnujte zvláštní pozornost.

Péče o produkt:

Sušení produktu - Produkt pravidelně sušte na stinném, dobře větraném místě, vyhněte se dlouhodobému přímému kontaktu se slunečním zářením, během sušení jej obraťte naruby.

Doporučení pro praní - Během praní vložte výrobek do speciálního sáčku a obraťte naruby. Doporučuje se prát v pračce bubnového typu při teplotě 30 ° C, maximální teplota praní by neměla přesáhnout 40 ° C.

Způsob ukládání - Produkt skladujte v prodyšném obalu.

Velikost:

Přehoz na postel 1 ks - 245 x 250 cm

Povlečení 1 ks - 200 x 230 cm

Přikrývka 1 ks - 200 x 230 cm

Polštář 2 ks - 48 x 74 cm

Polštář na pohovku 1 ks - 15 x 50 cm