FOHOW Dámské tampóny "Guofei Bao Phoenix"

Kód: FY001
Neohodnoceno
1 210 Kč
Skladem (1 ks)

FOHOW Dámské tampóny "Guofei Bao Phoenix" 

Originální tobolky se zástrčkou s komponentami tradiční čínské medicíny (TCM) Tým Fohow provedl rozsáhlou studii tajného receptu na „očištění perletých prsou“ z císařského paláce, přičemž plně využil moderní metody vědecké extrakce a vysoce vědecké biotechnologie. Vědci konečně vyvinuli jedinečný a účinný nástroj, který učiní všechny ženy šťastnými.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Dámské tampóny "Guofei Bao Phoenix" 

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Guifei Bao Fohow – originální kapsle vzácných rostlin složky tradiční čínské medicíny (TČM) ve vaginálních hygienických tampónech.
Složení: Extrakt ze semen Dračího stromu (Croton Lechleri), kořen Rebarbory, Pamodřín Líbezný, Akátu Catechu, Světlice Barvířská, Spálený Kamenec, Sophora Flavescens, Borneol, Gircha Japonská, Borax a dalších (extract Dragon´s Blood, Rhubarb, fructus Cnidii, Radix Sophoare Flavescentis, Borneol, Safflower, Cortex Pseudolarix Amabilis, Dry alum, Catechu, Borax, etc.). Použivá se na očištění organismu a dělohy od znečištění a toxinů, při nepříjemném zápachu z pochvy, výtoku, poruše a bolestivé menstruaci, s věkem souvisejícími změnami, obnovení organismu a ozdravení. Pomáhá oddálit klimakterium, obnovuje libido, odstraňuje vaginální suchost, nervozitu a další negativní příznaky.

 Použití:

  • 1. Otevřete fólii sáčku, zkontrolujte stav balení a přítomnost vlákna na navinutého na konečku tamponové kapsle, vytáhněte a uvolněte nit na požadovanou délku (kapsle je kulička o průměru cca 10mm v bavlněné gáze).
  • 2. Opláchněte a osušte genitál. S použitím přiložené jednorázové hygienické rukavice FIR zavedete tamponovou kapsli do hloubky pochvy, tak že vnější konec vlákna zůstane venku.
  • 3. Ponechejte tamponovou kapsli uvnitř pochvy po dobu 2, maximálně 3 dnů. Při odebírání tamponovou kapsli snadno vytáhnete za vlákno, pak omyjte pochvu a vulvu. Další tampon použijte po 1-2-5 dnech.

Obsah balení: 6 tampónů.

Upozornění: Pouze k zevnímu použití! Těhotným ženám a pannám se nedoporučují. Při menstruaci a během kojení přestat používat. Opatrné používání po potratu a při alergické reakci organismu. Výrobek není lék. Pokud nedojde k požadované úpravě stavu, je nutno navštívit gynekologa!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hygiena
Hmotnost: 0.062 kg