FOHOW Hygienické vložky noční (8 kusů)

Kód: F529/N
1 hodnocení
138 Kč –2 %
Fohow Hygienické vložky noční (8 kusů)
138 Kč –2 % 135 Kč
Momentálně nedostupné

FOHOW Hygienické vložky noční (8 kusů)

Hygienické vložky Fohow (Phoenix) nové generace mají výraznější hojivý účinek, rychlejší absorpci, nedeformují se a ještě lépe chrání před výtokem. Jsou bezpečnější, měkčí, pohodlnější, prodyšnější,  pečlivě se starají o zdraví žen.

Vylepšené vložky Fohow používají moderní a funkční čip 4 v 1, mají vylepšenou absorpční schopnost s vysokou molekulovou hmotností, nový objemový design se zvýšenou výškou a šířkou hran a nové neprodyšné balení s plnou ochranou ze všech stran.

Použití šesti vrstev vysoce technologického a ekologicky nezávadného zdravotního materiálu umožňuje překonat podobné výrobky i vložky předchozí generace v prodyšnosti, absorpci vlhkosti, ochraně proti výtoku,  a dalších parametrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Hygienické vložky noční (8 kusů)

Welness funkce:

Vylepšený zelený pásek 4v1 nové generace má bakteriostatický účinek, eliminuje nepříjemný zápach, zlepšuje mikrocirkulaci a pomáhá udržovat optimální mikroflóru. K nočním vložkám Fohow se přikládá dárkový test, který kontroluje výskyt zánětlivých procesů v reprodukčních orgánech, což ženám umožňuje kdykoli zkontrolovat zdravotní stav a včas rozpoznat problémy.

 System 4 v 1:

nanočástice stříbra: mají antibakteriální účinek, snižují případný zánět, udržují optimální acidobazickou rovnováhu reprodukčních orgánů a snižují riziko gynekologického zánětu,

dlouhovlnné infračervené záření: zlepšuje mikrocirkulaci krve a zlepšuje imunitu,

anionty: mají baktericidní účinek, eliminují nepříjemný zápach, zmírňují záněty a nemají vedlejší účinky,

magnety: aktivují magnetické pole těla, podporují zdravý metabolismus a zabraňují zánětlivým procesům v reprodukčních orgánech.

Měkkost a pohodlí:

Vnější vrstva netkaného materiálu dodává pocit měkkosti a pohodlí, rychle absorbuje vlhkost, je naprosto bezpečná a vhodná pro citlivou pokožku.

Suchost a prodyšnost:

Membránová základna je dobře prodyšná, ale zároveň si uchovává vlhkost a zajišťuje dlouhodobou „suchost“ a pohodlí. Membránová základna vložek Fohow značně přesahuje základ tradičních vložek z plastové fólie, která neumožňuje pronikání vzduchu nebo vlhkosti. Materiál tradičních vložek způsobuje zrychlenou reprodukci bakterií vyvolávajících gynekologická onemocnění. Použití zlepšeného, absolutně sterilního polymerního absorbentu s vysokou molekulovou hmotností umožňuje rychle absorbovat a spolehlivě zadržet vlhkost. Vložka se nedeformuje ani při silném zatížení.

Prostorový design hrany: Vylepšený objemový design se zvýšenou výškou a šířkou okrajů těsnění poskytuje dokonalé spojení s tělem a kompletní ochranu proti výtoku.

Bezpečnost a hygiena:

- pro výrobu vnějších obalů používáme potravinářské hliníkové fólie. Balení poskytuje ochranu ze všech stran, spolehlivě chrání obsah před vlhkostí, choroboplodnými zárodky a plísněmi. Vložky jsou vyráběny na automatizované lince bez přímého dotyku rukou, čímž se zabrání opětovnému znečištění a zajistí se spolehlivá ochrana a sterilita.

- jako plnivo používáme sterilní polymer s vysokou molekulovou hmotností, který splňuje státní hygienické normy.

Obsah balení: 8 kusů v balení

Upozornění:

Prosím, použité výrobky v hygienickém obalu odkládejte na k tomu určená místa, ne do záchodu. Po otevření obalu, skladujte v čistém a suchém místě. Jestliže se necítíte dobře, přerušte používání výrobků a vyhledejte lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hygiena
Hmotnost: 0.087 kg