FOHOW Hydratační maska s dendrobií 1 kus

Kód: FC20A
Neohodnoceno
350 Kč
Skladem (> 5 ks)

FOHOW Hydratační maska s dendrobií

Kosmetická maska Fohow je zcela nový produkt vyvinutý společností Fohow Scientific Research Institute (Phoenix), který je bohatý na extrakty přírodních složek. Pomáhá zlepšovat krevní oběh v horních vrstvách pokožky a regulovat rovnováhu vody a tuku v pokožce, hluboce vyživuje a zlepšuje strukturu pokožky, dodává pokožce pružnost a vlhkost, dodává jí krásnou barvu a lesk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Hydratační maska s dendrobií

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Kosmetická maska Fohow je zcela nový produkt vyvinutý společností Fohow Scientific Research Institute (Phoenix), který je bohatý na extrakty přírodních složek. Pomáhá zlepšovat krevní oběh v horních vrstvách pokožky a regulovat rovnováhu vody a tuku v pokožce, hluboce vyživuje a zlepšuje strukturu pokožky, dodává pokožce pružnost a vlhkost, dodává jí krásnou barvu a lesk.Kosmetická maska Fohow je zcela nový produkt vyvinutý společností Fohow Scientific Research Institute (Phoenix), který je bohatý na extrakty přírodních složek. Pomáhá zlepšovat krevní oběh v horních vrstvách pokožky a regulovat rovnováhu vody a tuku v pokožce, hluboce vyživuje a zlepšuje strukturu pokožky, dodává pokožce pružnost a vlhkost, dodává jí krásnou barvu a lesk.

Složení: · voda, extrakt z rosolovky řasotvaré (tremella fuciformis), extrakt z dendrobie (dendrobium kandidum), glycerin.