FOHOW uzdravující sérum ze syrovátky s minerály (6+2)

Kód: FC17S
Neohodnoceno
16 500 Kč
Momentálně nedostupné

FOHOW uzdravující sérum ze syrovátky s minerály (6 + 2)

FOHOW Recovery Serum se objevilo v roce 2017. Díky hlubokému proniknutí do pokožky sérum doplňuje pokožce potřebné živiny a minerály, vyhlazuje barvu pleti, snižuje množství škodlivých látek v pokožce, zajišťuje dlouhodobou hydrataci, vyhlazuje a zvláčńuje pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW uzdravující sérum ze syrovátky s minerály (6+2)

Na základě dlouhodobých studií světově proslulých vodních zdrojů čínské vesnice Bama, německého jezera Titise, francouzského letoviska Evian a oblasti japonské hory Rocco, výzkumný tým Fohow (Phoenix) vyvinul jedinečný produkt – vysoce koncentrované syrovátkové sérum s přírodními minerály, extrahované pomocí moderní technologie.

Díky hlubokému proniknutí do pokožky sérum doplňuje pokožce potřebné živiny a minerály, vyrovnává barvu pokožky, snižuje množství škodlivých látek v pokožce a také zajišťuje dlouhodobou hydrataci, díky níž je pokožka hladká a pružná.

Složení: voda, glycerin, propylenglykol, hyaluronát sodný, zinek, vápník, hořčík, železo a křemík získané fermentací kvasinek.

Čtyři principy výroby syrovátky poskytují vysokou účinnost

princip číslo 1. Technologie PCR (Nobelova cena).

Při použití technologie PCR pronikají aktivní složky séra co nejrychleji do podkoží a zajišťují okamžitou absorpci.

princip číslo 2. Účinek minerálů získaných nanodrcením.

Dr. Pauling, dvojnásobný nositel Nobelovy ceny, prokázal, že stárnutí, a zejména stárnutí kůže, je spojeno hlavně s nedostatkem minerálů. Unikátní technologie vyplňování nedostatku minerálů na buněčné úrovni vám umožňuje obnovit metabolické procesy v tkáních, posílit antioxidační obranu a regenerační procesy kůže.

princip číslo 3. Účinek infračerveného záření spektra dlouhých vln.

Tento typ záření může způsobit nejúčinnější rezonanci molekul vody v buňkách těla a udržet vysoké napětí kožních buněk. Tato technologie umožňuje zvýšit odolnost tkání vůči ultrafialovému záření a radiaci o 62 až 74 %, zlepšit mikrocirkulaci a urychlit regenerační procesy.

princip číslo 4. Účinek aniontů.

Anionty jsou kyslíkové vitamíny. Tok aniontů působí na kůži a způsobuje v ní elektrické napětí, které pak prochází póry do těla a stimuluje fyziologické funkce. Necítíme anionty, ale mají velmi silný účinek na kůži: zvyšují látkovou výměnu buněk, zvyšují jejich schopnost samoléčení, brání stárnutí kůže, prodlužují mladistvost a dokonce i léčí kožní onemocnění. Všichni víme, jak důležitý je pro člověka molekulární kyslík, ale pouze nyní chápeme, že elektricky aktivní kyslík není pro náš život o nic méně důležitější než molekulární kyslík.

Způsob použití:

• produkt je koncentrovaný roztok, před použitím musí být zředěn čistou vodou.

• rozřeďte v poměru 1 ml esence na 40 ml vody. Množství použité esence může být sníženo v závislosti na stavu pokožky, například s relativně tenkou vrstvou odumřelých buněk kůže obličeje zřeďte 0,5 ml esence ve 40 ml vody, zatímco po podstoupení kosmetického omlazení kůže (fotorejuvenace atd.), zřeďte 0,1 ml esence na 40 ml vody.

• naneste na pokožku postřikem ze vzdálenosti 30 cm.

• používejte 3 až 7 krát denně, nemá žádné vedlejší účinky.

• základní živiny snadno pronikají kůží, účinnost přímo závisí na době použití, doporučená doba použití - od 1 roku.

• výrobek je vhodný pro ženy i muže, bez ohledu na věk.

Upozornění:

• Tento produkt je koncentrovaný roztok, nepoužívejte jej bez ředění. Po naředění se může vytvořit bílá sraženina, která je normální.

• Výrobek je určen pro dospělé. Nepoužívejte před dosažením dospělosti.

• K balení a ředění syrovátky nepoužívejte kovovou nádobu.

• Při stříkání séra do obličeje se doporučuje zavřít oči. V případě kontaktu s očima vypláchněte oči vodou.

• Pro dosažení maximálního účinku použijte produkt do 7 dnů po naředění.

 Doporučení:

• otevřete kryt a nasaďte dávkovač

• do rozprašovače přidejte koncentrovanou esenci.

• přidejte 40 ml destilované nebo čištěné vody do nádoby pro ředění tekutin a protřepejte.

• nastříkejte na kůži obličeje nebo jiných částí těla.

 Způsob skladování: Skladujte při pokojové teplotě na tmavém místě. Vyvarujte se přímého slunečního světla, vysokých a nízkých teplot.

Standardní balení: 6 lahvička x 10 ml, rozprašovač (2 ks)