FOHOW (Phoenix)Yang-Sheng balzám

Kód: FC18
1 hodnocení
1 300 Kč
Skladem (4 ks)

FOHOW (Phoenix) Yang-Sheng balzám

Balzám používá jedinečný recept vyvinutý akademikem Tang Yu Zhi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW (Phoenix) Yang-Sheng balzám

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Výsledek vývoje vedoucího výzkumného ústavu Fohow, významného odborníka v tradiční čínské medicíne, akademika Tang Yu Zhi a slavného specialisty v oblasti moderních technologií pro extrakci léčivých složek tradiční čínské medicíny, profesora Zhang Jiahenga.

Tento produkt představuje nejnovější metodu působení na energetické kanály v těle. Ideálně kombinuje teorie tradiční čínské medicíny a pokročilé kvantové technologie. Ztělesňuje principy starověkého učení o energetických kanálech a moderních kvantových technologií umožňujících léčivým složkám okamžitě proniknout kůží a přímo působit na biologicky aktivní body. 

Balzám používá jedinečný recept vyvinutý akademikem Tang Yu Zhi.

Složení:

· Švýcarský extrakt z kmenových buněk jablek,  Resveratrol, Extrakt z francouzské borové borovice (pycnogenol)

Tradiční komponenty TCM: libečkový kořen, čínská angelika, čínská skořice,  gumojilm jilmový (eucommia),  kurkuma,  eleuterokok pichlavý (eleutherococcus), pelyněk 

 Způsob použití:

Naneste malé množství energetického balzámu do problematické oblasti nebo na oblast biologicky aktivních bodů. Po 10 až 30 sekundách budete pociťovat oteplovací efekt a pocítíte, jak aktivní složky balzámu pronikají kůží. Tyto pocity jsou způsobeny účinkem složek  v problémové oblasti. Při zahřívání se póry kůže rozšiřují, mikromolekulární složky léčiva extrahované pomocí kvantových technologií rychle pronikají kůží .

Výzkumem bylo zjištěno, že při každém zvýšení teploty buněk o 1 stupeň se koeficient asimilace složek léčiva zvyšuje 2 až 5 krát. Léčivé složky procházejí skrz biologicky aktivní body do tkání a buněk v jejich okolí. 

Naneste malé množství balzámu energie na problémovou oblast, pak tuto oblast zabalte na 30 minut do přilnavé fólie. 

Vlastnosti produktu:

· vysoká bezpečnost: nepřítomnost chemických složek, suroviny splňují požadavky třídy potravinářských výrobků, ekologické složení

· nepřítomnost cizích pachů, nezanechává na oblečení žádné stopy

· hodí zcela pro každého: muže, ženy i děti, nemá žádná věková omezení

· jedinečné pokročilé technologie: patentované technologie chrání před paděláním a poskytují přední postavení na světovém trhu po dobu 3 až 5 let

· žádné vedlejší účinky

· rychlý výsledek: oteplovací efekt do jedné minuty po aplikaci,

Standardní balení: 50 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krása a péče
Hmotnost: 0.103 kg