FOHOW Inteligentní masážní přístroj krku

Kód: F604
Neohodnoceno
9 750 Kč
Na dotaz (3 ks)

FOHOW Inteligentní masážní přístroj krku 

Jedná se o špičkový produkt nové generace pro prevenci nemocí krční páteře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Inteligentní masážní přístroj krku

Základ masáže krku Fohow je založen na základních principech TCM, jako je posílení Qi a doplnění krve, aktivace energetických kanálů, odstranění chladu z těla a zmírnění bolesti.

Při vývoji a výrobě tohoto zařízení byly využity mnohaleté klinické zkušenosti a nejmodernější vědecké úspěchy v oblasti elektroniky. Inteligentní masážní přístroj krku Fohow má zjednodušený tvar, který dokonale zapadá do přirozené křivky šíje, kombinuje účinky nízkofrekvenční elektroterapie, magnetoterapie, tepelného infračerveného záření, účinek kruhového úseku pro krční páteř vytváří jednotné integrované energetické pole, které může ovlivnit hluboké vrstvy tkání organismu.

Vlastnosti produktu:

infračervené záření, nízkofrekvenční elektrické impulsy, účinek magnetoterapie, kruhové protažení krční páteře vytváří komplexní vysoce efektivní energetické pole.

infračervené záření ovlivňuje meridiány a stimuluje pohyb qi, stimuluje krevní oběh a eliminuje krevní stázy/městnání, odstraňuje vlhkost a chlad z těla. V závislosti na individuálních potřebách a vnějších podmínkách je možné použít režimy nízké a vysoké teploty.

existují dva automatické a čtyři manuální pulzní režimy, které lze vybrat podle potřeby. Velké množství vestavěných magnetů, které mají terapeutický účinek na akupunkturní body, regulují rovnováhu Jin a Jang, zlepšují mikrocirkulaci.

masážní přístroj je vybaven funkcí dálkového ovládání, LCD-menu, podsvícením displeje. Je ergonomický, jednoduchý a snadno použitelný

Inteligentní technologie 3D kontaktu s těly:

Bezpečná krycí vrstva. Nová úroveň pohodlí. S ohledem na ohyby krční páteře, pro účinnější relaxaci a regulaci, pevnější a spolehlivější přizpůsobení šíji, snížení tlaku a mravenčení, pohodlí masáže v oblasti krční páteře bylo přivedeno na novou úroveň.

Inteligentní obvod 360 °. Možnost volného pohybu: vpřed, vzad, vlevo, vpravo. Hlubší, komplexní masáž krku. Flexibilnější pohyb, pevné uchycení.

Ergonomický design, maximální kontakt s pokožkou. Použití 2 kovových oválných vložek zvyšuje oblast kontaktu s pokožkou a umožňuje komplexní masážní účinek.

Hlavní akce:

kruhové protahování. Zmírňuje křeče, bolesti krční páteře, reguluje a obnovuje rovnováhu poškozených krčních obratlů.

elektrická pulsní masáž. Elektroimpulzní masáž simuluje různé typy čínské masáže, stimuluje lokální mikrocirkulaci a uvolňuje svaly krční oblasti. Probíhá přirozená a rozsáhlá masáž.

infračervené záření a prohřívání. Používá spektrum infračervených vln vhodných pro tělo, jejichž působení stimuluje krevní oběh a mikrocirkulaci, zmírňuje stres, snižuje bolesti hlavy a závratě.

magnetický efekt. Vložené magnety vyrovnávají autonomní nervový systém, zvyšují objem kyslíku, zlepšují výživu buněk 

Stimuluje mikrocirkulaci v krční oblasti, uvolňuje svaly, zmírňuje bolest a únavu.