FOHOW Masážní rukavice pro bioenergetický masážní přístroj

Kód: F611A
1 hodnocení
125 Kč
Skladem (> 5 ks)

FOHOW Masážní rukavice pro bioenergetický masážní přístroj 

Spolu s bioenergetickým masážním přístrojem Fohow (BEM) jsou elektricky vodivé, masážní rukavice určeny pro fyzioterapii. Používají se  používají se při práci s bioenergetickým masážním přístrojem Fohow.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Masážní rukavice pro bioenergetický masážní přístroj 

Spolu s bioenergetickým masážním přístrojem Fohow (BEM) jsou elektricky vodivé, masážní rukavice určeny pro fyzioterapii. Zevně vypadají rukavice jako ze světle šedého úpletu. Mají vynikající elektrickou vodivost, antibakteriální a anti-radiační vlastnosti.

Princip bioenergetického masážního přístroje Fohow kombinuje znalosti tradiční orientální medicíny o meridiánech a vnitřních orgánech s moderními vědeckými objevy v oblasti bioinformatiky, bioenergetiky a neurologie.

Díky použití pokročilých technologií zařízení kombinuje účinky tradičních čínských medicínských technik, jako je akupunktura, masáž guashy, tuyny a anmo, požehování a vakuová terapie. V důsledku přímého působení na meridiány a akupunkturní body se zvyšuje rychlost a účinnost fyzioterapeutické léčby.

Masážní rukavice pomáhají dosáhnout maximálního účinku při masáži s nanoenergetickým masážním přístrojem Fohow – zlepšují průchodnost meridiánů a krevní oběh v těle, obnovují rovnováhu vnitřních orgánů a hladinu energie. Díky tomu je dosaženo preventivního a hojivého účinku.

Složení:

nylon (hustota 350 D), stříbrné vlákno (hustota 40 D). Jejich výroba je řízena mikropočítačem.

Vlastnosti produktu:

• výrobek patří ke spotřebním materiálům, proto musí být po určitém počtu použití (pokud se začnou natahovat, špatně pracují) vyřazeny a použity nové;

• pokud jsou masážní rukavice Fohow špinavé, lze je jemně prát v teplé vodě rukou, vymačkat a nechat uschnout ve stínu. Neperte rukavice v pračce ani neždímejte.

Skladujte v uzavřeném obalu.

Standardní balení: 1 pár

Doplňkové parametry

Kategorie: Masáž
Hmotnost: 0.026 kg