FOHOW Lingzhi Phoenix

Kód: F003
2 hodnocení
700 Kč
Skladem (> 5 ks)

FOHOW Lingzhi Phoenix 

Doplněk stravy. Tablety. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Lingzhi Phoenix 

Doplněk stravy. Tablety. 

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Složení: 63.0% prášku Linčži (Linchzhi, Reishi, Ganoderma Lucidum), 35.0% prášku Kordyceps čínský (Cordyceps Sinesis), 2.0 % soji v kapslích (Soya Capsules).

Tobolky Lingzhi Phoenix jsou vyráběny pomocí pokročilých technologií zpracování surovin: technologií drcení buněčné membrány a technologií sub-nano-mikro konverze. 

Způsob užívání: 1 až 4 tobolky 1 až 2krát denně s teplou vodou.

Balení standard: 24 tobolek po 0, 3 g

Složení v 1 tobolky: prášku Linčži (Linchzhi, Reishi, Ganoderma Lucidum) - 0,189 gramů, prášku Kordyceps čínský (Cordyceps Sinesis) - 0,105 gramů, soji v kapslích (Soya Capsules) - 0,006 gramů

Způsob ukládání: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě nepřesahující 25 ° C

Životnost: 18 měsíců

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nenahrazuje obvyklé pestré stravování. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Chraňte před sluncem a mrazem. Výrobek je nutno skladovat v suchu.

Tento produkt nenahrazuje léky.

Povoleno min. zdrav. ČR č.j. OVZ-35.1-15.01.2013-3292/4

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulace
Hmotnost: 0.037 kg