FOOHOW Faradoterapeutický pás na klouby

Kód: FH03
Neohodnoceno
13 350 Kč
Na dotaz (4 ks)

FOHOW Faradoterapeutický pás na klouby

Použití faradoterních pásů FOHOW na koleni a dalších velkých kloubech, které mají komplexní účinek na tkáně, pomáhá obnovit funkce postižených kloubů. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Faradoterapeutický pás na klouby

Pásy na kolena Fohow účinně kombinují několik typů polodrahokamů a minerálů prospěšných lidskému tělu a působících na tělo v souladu s  bioenergetickými principy. Tato kombinace vytváří energetickou mřížku, která vlivem teploty lidského těla přemístěním katalyzátorů zcela uvolňuje kombinované vysokomolekulární tepelné záření (sestávající z infračerveného záření dlouhé vlny, aniontů krystalové mřížky a energie magnetického pole).

Toto kombinované záření proniká kůží a způsobuje hlubokou biologickou reakci těla na buněčné úrovni. Trojnásobný účinek je patrnější při dlouhodobém používání produktu. Expozice lidského těla v infračervené oblasti s dlouhou vlnovou délkou se nazývá „rezonanční absorpce“. V důsledku tohoto účinku pásů na kolena Fohow (Phoenix) se zvyšuje potenciální energie tělesných buněk a nevázaná voda ji opouští, zvyšuje se aktivita specifických buněčných struktur, zvyšuje se hladina imunoglobulinů, zvyšuje se aktivita estrogenových enzymů a dochází k dalším biochemickým reakcím. 

  Způsob použití:

Doporučuje se používat produkt dvakrát denně od 15 až 30 minut (navlhčený) a do 3 až 5 hodin (suchý). Někteří lidé, kteří jsou obzvláště citliví, pociťují za krátkou dobu intentivní pocit pálení na kůži. Během spánku se použití nedoporučuje. Produkt je pro kůži zcela bezpečný.

Obecné kontraindikace: zánět kůže, alergická reakce kůže, ekzém nebo poškození kolenního kloubu, přítomnost elektronických implantátů (pro srdce, pankreas atd.), těhotenství a kojení, rakovina, akutní onemocnění měkkých tkání (svaly, šlachy atd.) se projeví po 24 hodinách 

Péče o produkt: otřete bioindukční části pásu vlhkým bavlněným hadříkem; ostatní části lze čistit vodou. Důrazně se nedoporučuje používat čisticí prostředky. Nedoporučuje se rozdrtit a otřít části polštářků proti sobě. Suché pásy skladujte na tmavém a suchém místě.

 Státní zdravotní ústav ČR, Certifikát zdravotní bezpečnosti výrobků a volném prodeji, č.: CTZB 187-1331/11-186, 16.05.2011