FOHOW Faradoterapeutický pás na páteř - VELKÝ

Kód: FH01
Neohodnoceno
13 350 Kč
Na dotaz (3 ks)

FOHOW Faradoterapeutický pás na páteř - VELKÝ

Zlepšuje krevní oběh v bederní oblasti. Doporučuje se pro poškození bederních svalů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Faradoterapeutický pás na páteř - VELKÝ

Prohřívající pás s faradoterapeutickým účinkem. Vlákna textilie jsou napuštěna magnety a speciálními minerály, které vytvářejí infračervené paprsky. V důsledku toho získaly pásy překvapivé schopnosti magnetoterapie a fyzioterapeutické vlastnosti prohřívání těla indračerveným zářením bez použití elektrické energie! Maximálním efektem je zlepšení prokrvení v jakékoliv oblasti těla (krku, hlavě, zad, hrudníku, nohy, ruky). Rozložení magnetů je vypočteno tak, aby se zajistilo správné magnetické pole, tak zvané rotační magnetické pole, což má pozitivní vliv na zlepšení krevního oběhu, odstranění svalových stažení, zácpy. Do hloubky účinkuje na lidské buňky zvýšením teploty lidského těla, a tak brání vzniku nemocí a napomáhá zdravotní rehabilitaci.

Složení: vrstva speciálního materiálu se zabudovanými polodrahokamy (základní nefrit), včetně minerálů z meteoritu, které jsou schopné emitovat infračervené záření, a slabé magnety.

 

 

Použití:

Přiložtw na problémovou oblast těla, kříže, páteře, k pasu nebo na kůži břicha a upevněte suchým zipem. Při bolesti se používá dvakrát denně od 15 až 30 minut (navlhčený) a do 3 až 5 hodin (suchý). Doba nošení by měla být stanovena v závislosti na fyzické kondici jednotlivce. Zčervenání pokožky po aplikaci pásu patří k normálnímu projevu. V tomto případě, prosím, pásy dočasně sejměte a a tento jev mizí spontánně. V žádném případě nezpůsobuje poškození kůže. Není vhodné nosit v průběhu spánku.

Bezpečnostní opatření:

Zakázáno použití na místní kožní poškození, lidem, kteří mají kardiostimulátor, inzulínovou pumpu nebo jiné elektronické zařízení instalované uvnitř těla, těhotným a kojícím ženám a pacientům trpící rakovinou. Pacienti trpící alergií by měli používat pásy obezřetně.

Údržba výrobku:

Vlhkým hadříkem očištěte použitou část pásu s nefrity. Zbývající části mohou být čištěny vodou. Všechny druhy pracích prostředků jsou zakázány.

Státní zdravotní ústav ČR, Certifikát zdravotní bezpečnosti výrobků a volném prodeji, č.: CTZB 187-1331/11-186, 16.05.2011.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomocník v domácnosti
Hmotnost: 0.2 kg