FOHOW Generátor aktivního vodíku Yang Sheng H2

Kód: F615
2 hodnocení
9 990 Kč
Na dotaz (2 ks)

FOHOW Generátor aktivního vodíku Yang Sheng H2

Generátor aktivního vodíku

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Generátor aktivního vodíku Yang Sheng H2

Díky moderním vědeckým a technologickým úspěchům bylo možné rozpustit vodík ve vodě, což vedlo k tvorbě vody obohacené vodíkem. Jednoduše řečeno, hydratovaná voda je voda s vysokým obsahem vodíku.

Působení hydratované vody
Vodík je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Proniká do buněk, dosahuje jádra, mitochondrie a dalších oblastí. Vodík selektivně neutralizuje škodlivé volné radikály a zabraňuje jejich tvorbě.

V porovnání s jinými antioxidanty je vodík 176krát účinnější než vitamin C, 290krát více katechinu, 431krát více vitamínu E, 863krát více než koenzym Q10.

Vodík má selektivní antioxidační účinek, aktivuje buňky a stimuluje metabolismus. Vodík (H2) se v našem těle kombinuje s agresivním kyslíkem, reaguje s ním a odstraňuje ho z těla ve formě vody (H20).

Volné radikály peroxidu
- příčina stárnutí člověka
Oxidace je jednou z nejzákladnějších přírodních chemických reakcí. Tento všudypřítomný proces můžeme pozorovat při rezivění železného hřebíku ve vlhkém prostředí nebo při vystavení vzduchu na řezaném jablku.

V lidském těle dochází také k oxidačním procesům. V průměru člověk denně dýchá asi 20 000 dechů, vdechuje kyslík a vydechuje oxid uhličitý. 98% získaného kyslíku se používá jako "palivo" v metabolickém procesu, zbývající 2% po oxidační reakci se změní na škodlivou látku - volné radikály peroxidu. V lidském těle existují přírodní antioxidanty, které neutralizují volné radikály (superoxiddismutáza, peroxiddismutáza atd.), Ale s rostoucím věkem a také díky moderním podmínkám funkce těchto enzymů nestačí k úplnému odstranění volných radikálů z těla. Dýchání, kouření, pití alkoholu, elektromagnetické záření, stejně jako gastrointestinální nepokoje - to vše tvoří velké množství peroxidových volných radikálů.

Volné radikály peroxidu jsou extrémně aktivní „sabotéři“, kteří mohou ničit tělesné buňky. Vedou k tvorbě oxidu na nenasycených mastných kyselinách lokalizovaných na buněčné membráně, což vede k jeho poškození, degeneraci proteinového enzymu, v důsledku čehož se urychluje proces stárnutí těla. Nebezpečnější je skutečnost, že volné radikály útočí na geny a mohou narušit jejich molekulární strukturu, což vede k mutacím v genovém řetězci. Výsledkem je, že v těle dochází k systémové poruše, a to je důvodem stárnutí těla.

Když peroxidový volný radikál poškodí buňky těla, objeví se silný, oxidačně odolný aktivní vodík. Zabraňuje útokům peroxidových volných radikálů a obnovuje je ve stabilní formě, čímž vodík chrání buňky těla před poškozením. V důsledku toho se vodík a kyslík spojí a vytvoří vodu. Pravděpodobnost patologických změn je snížena, rychlost buněčné smrti je zpomalena.

Vlastnosti aktivátoru vodíkové vody "YANG SHENG H2"

1. Stylový ergonomický design, pohodlné použití

2. 5 minut po aktivaci provozního režimu dostanete vodu obohacenou vodíkem.

3. Zařízení automaticky stabilizuje elektrický proud, což umožňuje obohatit jakoukoli vodu vodíkem: stačí dodržovat hygienické normy pitné vody.

4. Technologie SPE elektrolýzy se používá k oddělení vodíku od kyslíku. Zařízení je vybaveno atmosférickým otvorem pro odstraňování ozónu a plynného chloru, což zaručuje vysokou bezpečnost.

5. Sklo je přenosné. To vám umožní používat jej nejen doma, ale i na služební cestě, v kanceláři a kdekoli jinde. Svou žízeň můžete uhasit zdravou vodou obohacenou vodou kdekoli a kdykoli.

6. Sklo je nabité DC adaptérem s nízkým napětím -15V (bezpečné napětí, které vám umožní používat zařízení v jakékoli zemi na světě).

Způsob aplikace

1. Naplňte sklenici destilovanou, minerální nebo čištěnou vodou a zavřete víko (doporučená teplota vody - ne více než 50 ° C).

2. Lehce stiskněte tlačítko napájení umístěné na přední straně skla.

3. Po obohacení vody vodíkem kontrolka zhasne. Voda je připravena k pití.

4. Doporučuje se pít vodu do půl hodiny po obohacení, protože vodík v průběhu času zmizí.

5. Konektor pro nabíječku je umístěn na zadní straně skla. Během nabíjení se rozsvítí červená kontrolka, po dokončení nabíjení se rozsvítí modře.
Přibližná doba nabíjení je 2–3 hodiny.

Péče o zařízení

1. Naplňte sklenici vodou po dobu 5-15 minut, během této doby sklenici několikrát protřepejte a vylijte odpadní vodu. Sklenici znovu opláchněte čistou vodou.

2. Během prvních několika použití bude výroba vodíku méně výrazná, pak se výroba vodíku zvýší.

3. Při přemísťování nebo přenášení energie skla by se mělo vypnout.

4. K nabíjení použijte původní nabíječku.

5. Sklenici nevkládejte do vody.

6. Při přidávání vody do generátoru se ujistěte, že baňka a hlavní jednotka jsou pevně přišroubovány, aby nedošlo k prosakování vody.

7. Nepřipravujte stejnou dávku vody více než dvakrát za sebou, aby nedošlo k nadměrnému vnitřnímu tlaku a poškození produktu.

8. Pokud se sklo nepoužívá delší dobu, doporučuje se jej nabíjet jednou měsíčně, aby se zajistil výkon baterie.

9. Používejte pitnou vodu, která splňuje hygienické normy pro pitnou vodu.

10. Je přísně zakázáno používat jakýkoli tekutý nápoj, kromě čisté vody, minerální vody nebo čištěné vody. (např. sycené nápoje, čaj, džus, káva, alkohol, sójové mléko atd.)

Odstraňování problémů

1. Hlavní zařízení negeneruje vodík: nemusí existovat baterie, dobijte jej.

2. V případě dlouhodobého nepoužívání bude iontová membrána SPE vyschnout, do sklenice přidejte vodu po dobu 8 hodin a poté pokračujte v používání.

3. Postupem času se může výkon baterie snížit.

4. Zkontrolujte, zda elektrický proud protéká k základně přístroje, zda nedošlo k poškození elektrické zástrčky, připojovacího kabelu a nabíječky.

Únik vody: zkontrolujte uzavření víčka šálku / zkontrolujte O-kroužek.