FOHOW Funkční chrániče ramen s aroma čipem

Kód: FH26
Neohodnoceno
12 700 Kč
Na dotaz (1 ks)

FOHOW Funkční chrániče ramen s aroma čipem

Chrániče ramen Fohow jsou novým jedinečným vyvinutým produktem společnosti Fohow, který je prezentován v kombinaci s novým typem funkční textilie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW Funkční chrániče ramen s aroma čipem 

Hlavní účinky:

- pomáhá zmírnit  únavu, dostavuje se pocit pohodlí.

 - zmírňuje svalovou únavu

Způsob použití:

- vložte aroma čip do síťové kapsy na chráničích ramen Fohow, oblečte si chrániče, upevněte na ramena a připojte kabel adaptéru.

- připojte zdroj napájení a zahřívejte postupným zvyšováním teploty, dokud nedosáhnete konstantní požehovací teploty. Pokud máte pocit, že teplota chráničů ramen je příliš vysoká, odpojte produkt od zdroje napájení, aniž byste jej museli svléknout, nechte chrániče na svých bedrech dalších 3-5 minut, dokud teplota neklesne, a pak jej sundejte.

Bezpečnostní opatření:

- po použití produkt vypněte. Před vyjmutím produktu jej vypněte a vytáhněte zástrčku ze zásuvky. Pokud se produkt delší dobu nepoužívá, skryjte jej v obalu.§

- pokud se nepoužívá, nezapomeňte vytáhnout zástrčku ze zásuvky.

- nedovolte, aby se chrániče ramen a zástrčka dostaly do kontaktu s mokrými předměty nebo tekutinami.

- nepoužívejte výrobek ve sprše nebo v jiných místnostech s vysokou vlhkostí, mohlo by to vést ke zkratu nebo poruše produktu a také zabraňte tomu, aby se voda dostala na ovládací panel přístroje.

- chrániče ramen neumisťujte do blízkosti zdrojů ohně nebo na místa s vysokou teplotou. Nepoužívejte produkt na místech s vysokou koncentrací hořlavých látek a sloučenin kyslíku.

- při používání chráničů ramenních podložek Fohow neustále kontrolujte vnitřní teplotu, pokud teplota stoupá, odpojte produkt od zdroje napájení, abyste zabránili popálení.

- při použití je zakázáno používat na vytápěné plochy jiné prostředky oteplování (gely, náplasti).

- abyste předešli zkratu a jiným poruchám, nerozebírejte produkt sami.

- je zakázáno používat chrániče ramen během spánku nebo při intoxikaci.

- během používání produkt neotáčejte ani nestlačujte.

- k upevnění destiček nepoužívejte kovové předměty. Do výrobku nevkládejte ostré předměty ani nástroje, mohlo by dojít k jeho poškození.

- výrobek nedávejte dětem na hraní.

- nepoužívejte produkt na místech, kde jsou nezahojené rány. Používejte opatrně při alergii na pelyněk.

- před použitím produktu byste měli pít hodně teplé až vařící vody. Po použití vhráničů ramen Fohow budou buňky celého těla v procesu regulace. Po dobu dvou hodin po použití se vyvarujte sprchy a syrového, studeného jídla.

Péče o produkt: Před čištěním zařízení nepřipojujte ke zdroji napájení, nedotýkejte se zástrčky mokrýma rukama. Chrániče otřete suchým, měkkým hadříkem, na hadřík nenanášejte žádná chemická čistidla.

- pokud je produkt velmi znečištěný, navlhčete hadřík vodou nebo 3% -5% roztokem neutrálního saponátu, hadřík vyždímejte a teprve poté produkt vyčistěte.

- produkt osušte suchým, měkkým hadříkem.

- počkejte, až produkt úplně zaschne.

- po použití počkejte, až přístroj vychladne na pokojovou teplotu, a poté jej složte do původního stavu. Neskladujte výrobek nesložený, mohlo by to ovlivnit fungování vnitřních elektrických obvodů. Při skladování chraňte regulátor, dráty a zástrčku před natahováním a poškrábáním.

- doporučuje se vyměnit aroma čip každé tři měsíce (na základě výpočtu denního použití polštářků po dobu 15 minut jednou denně).

Způsob skladování:

Nepoužité aroma čipy skladujte na suchém, tmavém a chladném místě. Pokud se chrániče ramendelší dobu nepoužívají, skladujte aroma čip odděleně od produktu.