FOHOW SanBao "Tři Klenoty"

Kód: F002
2 hodnocení
1 350 Kč
Na dotaz (3 ks)

FOHOW SanBao "Tři Klenoty"

Doplněk stravy. Perorální tekutina. Pomoci moderních technologií pečlivě připravený tekutý extrakt z hub s vysokým stupběn asimilace až do 90  %. Slouží je zdrojem energie pro tělo. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FOHOW SanBao "Tři Klenoty"

Doplněk stravy. Perorální tekutina. 

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Složení:

80,0% extraktu Kordyceps čínský (Housenice, Cordyceps Sinensis), 12,0% extraktu Linčži (Linchzhi, Reishi, Ganoderma Lucidum), 5,9% čistá voda (pure water), 2,0% extraktu Šiitake (Schiitake, Lentinus Edoses), 0,1% Sorban Draselný – konzervant.

Dávkování

Balení standard: 4 lahve х 30 ml

Složení v 1 lahve: extraktu Kordyceps čínský (Housenice, Cordyceps Sinensis) - 24,0 ml, extraktu Linčži (Linchzhi, Reishi, Ganoderma Lucidum) - 3,6 ml, čistá voda (pure water) - 1,77 ml, extraktu Šiitake (Schiitake, Lentinus Edoses) - 0,6ml, Sorban Draselný – konzervant - 0,03 ml.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Nenahrazuje obvyklé pestré stravování. Uchovávejte v originálním skleněném obalu! Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10-25 stupňů Celsia. Chraňte před sluncem a mrazem. Doporučujeme spotřebovat do 1 měsíce po otevření

Skladovatelnost: 18 měsíců

Upozornění: tento produkt nenahrazuje léky

Povoleno min. zdrav. ČR č.j. OVZ-35.1-15.01.2013-3292/4

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zotavení
Hmotnost: 0.435 kg